Žije pod vládou čísla 13

Žije pod vládou čísla 13

Ačkoli je Daniel Krob známý především jako rocker (působil mimo jiné v kapelách Ferat, Zeus, Kryptor, Pink Alternative), letos překvapil ryze instrumentálním akustickým dílem Magická kytara, v němž se vrací k samotné podstatě a pravosti melodie, která vychází z jeho cítění a prožitku hudby. Jeho kytara umí být romanticky něžná, smutná i veselá, ale zní i jako bubnující nástroj podporující energická a melodická sóla, v nichž Daniel Krob představuje svou značně muzikální a autorskou osobnost. Daniela Kroba dobře zná zpěvák, novinář, spisovatel a astrolog Richard Sacher. Právě on nám na Daniela prozradil, že má život doslova prošpikovaný třináctkami. A co k tomu řekl hudebník osobně? „Číslo třináct mi celý život přináší jakési osudové okamžiky, ale koneckonců ho považuji za své šťastné.

 

 

Narodil jsem se 12. července, ale chybělo málo a bylo by to 13. Hodně jsme se stěhovali, tak jsem chodil do různých škol. Možná to byla náhoda, ale vždy jsem byl v abecedním pořádku na třináctém místě. Svoji první písničku jsem složil ve třinácti letech. Třináct let jsem bydlel v domě s číslem 13. Ženil jsem se ve 13 hodin – to byl jediný volný termín. Měl jsem psa Bordeauxkou dogu a té se narodilo 13 štěňat. Sice všechna nepřežila, ale osud se zase projevil. Na desce Motýl jsem proto také měl 13 skladeb a pak bonusy. A telefonní linka „Vzkaz domů“, kterou jsem projektem Motýl inicioval, má koncové číslo 13. Proto jsem také svou akustickou desku vydal 13. 3. 2013. Tento rok je pro mne také osudový. Konečně jsem se zkontaktoval se svou sestrou, kterou jsem neviděl 25 let . Z toho důvodu se jedna píseň z CD Magická kytara jmenuje Shledání.“

Co ukazuje numerologický náhled? 

Osudovým číslem tohoto hudebníka je 1. Je tedy dobře, že se snaží svůj potenciál rozvíjet, že uplatňuje svou tvořivost a nadání. Má schopnou mysl a dokáže využít příležitosti, které se namanou. Má předpoklady k tomu, aby uskutečnil své ambice a dosáhl i finančního úspěchu. Životní číslo 5 pod vládou planety Merkur vypovídá o touze osvobodit se od pravidel a předpisů, která ho nějak svazují. V souvislosti s tím ale může mít zároveň tendenci odvracet se od lidí, od nichž by se mohl paradoxně naučit nejvíce. Pětka je jinak též nositelkou moudrosti, jemnosti, laskavosti a intuice, rozhledu, pohotovosti a štěstí. Číslo roku narození – 4 – představuje základ nebo rámec hmotných věcí na tomto světě. Vypovídá o střízlivosti, praktickém uvažování, nechuti k určitým změnám, rovněž o organizačních a plánovacích schopnostech, metodičnosti.

Den narození označuje všestrannost, bystrost, činorodost, profesní schopnost, zvídavost a impulzivnost. Osobní roční vibrace spjaté k letošku se nesou na vlnách energie čísla 7. Do života mu mohou vstoupit změny, jež se mohou až bolestně dotknout jeho citů v oblasti přátelství, milostných vztahů, domova i práce. Tento rok pro něj bude značně namáhavý, smyslem problémů, které ho mohou potkat, je snaha obrátit ho k jeho svým vnitřním zdrojům, aby si uvědomil svou sílu a spoléhal více na sebe. Je to pro něj rok duchovního pokroku. Může ho postihnout nemoc či ztráta někoho z rodiny, z přátel. Možná bude muset někoho ošetřovat, bude po něm žádán projev pochopení lidem v tíživé životní situaci. Dokáže-li se povznést nad vlastní já, uvidí, že jeho potíže nejsou tak strašné a dokáže je vyřešit – díky trpělivosti, porozumění.
(rid)

 

DODATEK
Český hudebník, skladatel, bývalý sólový kytarista skupiny Arakain a Kreyson – Daniel Krob – se narodil 12. července 1966. Je tedy zrozencem znamení Raka a svůj vliv na něj uplatňuje Měsíc, což mu dává jistou citlivost, probouzí to v něm zájem o okultní vědy, ale zároveň vyvolává sklon ke snivosti, neklidu a bohémskému způsobu života.

www.doplněk.com